Srpen 2008

Ani chvilka klidu

31. srpna 2008 v 11:10 | Boo |  Den po dni
Přijde mi děsně kool zalít si konvici sypaného čaje. Tak jsem to udělala ^_^ A přitom jsem poslouchala rozhovor mých rodičů xD
V hlavních rolích matka ponořená do novin a otec dělající si kávu ^_^
M: "Kočka ti žere svačinu."
O: (ani nezvedne oči) "Tak ať jí nezaskočí!" ^_^
Oni jsou prostě tak klidní...! Já si tedy osobně taky myslím, že mám klidnou povahu, pouze mi ji ničí podlé negativní vlivy mého zkaženého okolí ^_^ Ale ne, o rodičích vážně nemám potřebu psát... ;-)


Mám strašnou chuť přečíst si nějaký poutavý příběh. Já miluju knihy! ^_^ Doma máme obrovskou knihovnu, jenže výběr literatury značně... omezený ^_^ Tedy skoro žádné fantasy. A knihovna daleko... Tak jsem si vybrala Egypťana Sinuheta, Vejce a já a Tajný deník čínské císařovny. Končím se skleničkou lahodného zeleného čaje v mé křehké dlani a přáním příjemného školního roku. Vždycky mě přitahovaly nemožná přání ^_^

Touha po normálu a zpátky ni krok

30. srpna 2008 v 15:32 | Boo |  Den po dni
Dneska mě napadl takový legrační nápad. Že bych si třeba mohla jít zaběhat ^_^ Ke studánce nebo tak... ale víte co, zítra je taky den ^_^
Původně tu měl být hlubokomyslný článek, něco ve stylu: Pozoruji své zjizvené ruce a přemýšlím nad chybami, kterých jsem se v životě dopustila. Tady bude ten první problém. Nevzpomínám si na některou zásadní věc, které bych litovala :-)
Dokonce i ty jizvy mají svůj půvab ^_^

Takže aloha baby... už jen pomodlit a jde se spát... :-) Protože mám asi horečku ^_^ Nebo jsem jenom nažhavená na konec prázdnin.
Ach, jdu si dát čokoládový bonbón! ^_^

Večerní zpověď

29. srpna 2008 v 22:13 | Boo |  Den po dni
Má postdekadentní mysl včetně mě teď měla u kamaráda na chatě popíjet víno a poslouchat punkrock, případně vyprávět veselé historky o mém milostném životě. Místo toho sedím se svého milovaného počítače a na stole mi chrápe kočka. To mi připomíná, že jsem vždycky chtěla mít kocoura, který by se jmenoval Pufík ^__^ Ale i tak si kočička, vlastně kotě nemůže stěžovat. Má krásné samurajské jméno... :-)
Hm... takže pařit se půjde zítra. ^_^


A víte co? Dneska jsem měla k snídani poprvé ovesnou kaši! ^_^ A protože jsme neměli ovesné vločky, zapojila jsem svou přirozenou genialitu a udělala to z pšeničných... jasný, gratulace samozřejmě přijímám :)
Jinak, kdybyste měli cestu kolem, mám tu láhev vína a nikoho, s kým ji otevřít ;-) Navíc v otevírání ani nejsem žádný přeborník, tak mě prostě někdo zachraňte ^_^ Líbí se mi třeba ten způsob, kdy se láhev otevírá mečem... :-)
Tak... než vám popřeju krásnou noc, vsadila bych se, že nikoho z vás vůbec nenapadlo, že jsem celou dobu při psaní tohoto článku měla pleťovou masku ^_^

Nikdy nevěř blonďatý punkrockerce. Dřív nebo později zkusí růžovou...

11. srpna 2008 v 18:45 | Boo |  Den po dni
Je to obyčejný strach. Možná zlá předtucha. Nedokážu se zbavit pocitu, že mě někdo neustále pozoruje. Tak mě tak napadá, že ten psycholog asi vážně nebyl špatnej nápad.


Poslouchám Placebo. Chce se mi zvracet. Jsem osamělá, přestože bych neměla být. Posledních pár hodin mám divnou depresi. Začalo to krvavou noční můrou a pokračuje dneškem. Který zdaleka nekončí. Možná jenom potřebuju pauzu. Máti mi zakázala cvičit, prý to pro mě v tomhle stavu není dobrý.

Znovu jsem si dneska propíchla uši :))

A k nadpisu. Ano, to je o mně...

Stamps

10. srpna 2008 v 10:54 | Boo |  Zaujalo
Já jsem prostě musela :))) Všechno jsem našla na DeviantArt a prostě.... jednoduše se mi to líbí :D

Recept na štěstí?

10. srpna 2008 v 10:17 | Boo |  Den po dni
Ch*át zlato a s*át čokoládu!

... :D:D ...


Noční pohnutky

6. srpna 2008 v 10:28 | Boo |  Den po dni
Byli jsme tři. Tři blázni, kteří byli líní spát a místo toho debatovali o životě a v přestávkách mezi tím se bavili hraním Dračího doupěte :-D

Možná o kus dál

5. srpna 2008 v 10:34 | Boo |  Den po dni
Jsem moderní žena. Odmítám sms se žádostmi o schůzky. Občas mě trochu zarazí, jaký je teď o mě zájem, ale nestěžuji si. Poslouchat lichotky je příjemné, to potvrdí každá bytost jemnějšího pohlaví.
A jsem bisexuál.


S M. jsem zašla na koktejl. Začali jsme plánovat podzimní charitativní akci. Jarní módní přehlídka slavila obrovský úspěch a my jsme dvě mladé dívky, které mají velké plány. Možná vás dokonce pozvu :D Navíc... dává mi hezký pocit, že tímto způsobem můžeme pomáhat lidem, ačkoliv mám občas pocit, že je můj život bezcenný a prokreslený víceménně zbytečnými depresemi.

Mé kouzelné já

4. srpna 2008 v 20:19 | Boo |  Pár řádků o mě
Když jsem se narodila, lidé s podivně zploštělými obličeji se nade mnou nakláněli. Slyšela jsem, jak říkají, že jsem roztomilé dítě a jednou se i maminky zeptali, jestli jsem skutečně její... jenomže každý někdy vyroste.