Květen 2009

Uteklo to nějak rychle

18. května 2009 v 10:50 | Boo
Člověk si založí blog a o pár měsíců později nestačí zírat, kam se jeho život mezitím ubral. Zažije spoustu pěknejch věcí i okamžiky, které si třeba nechce připomínat. A o většině z nich třeba napíeš na blog a ten se stává takovou jeho "kronikou života". Ono vypsat se totiž pomůže ;) Měla jsem takhle spoustu deníků, speciálně jenom na ty zdánlivě negativní události, kam jsem si zapisovala smutky a vzdor i deníky, které sloužili speciálně na ty hezké chvilky :D A jaká byla úleva, když jsem ty deníky prolezlé smutkem nakrásno roztrhala!


Když je člověk smutný, někdy jenom stačí připomenout si svoje štastné chvilky, sny i úsměvy přátel či lásku, kterou nám nabízí příroda a vytvořit z nich mozaiku vtisknutou pod myšlenkami. A ona nás bude prozařovat :))

František Kupka

16. května 2009 v 18:37 | Boo |  Zaujalo
Možná nebyl nejlepší malíř na světě, ale jeho obrazy mě zaujaly daleko víc než díla známějších autorů jako van Gogh nebo Picasso.
Jeho životopis si každý může najít na Wikipedii. A proto sem vložím jen několik jeho nejznámějších, popř. mých nejoblíbenějších obrazů :))

Co se událo v mém světě

3. května 2009 v 15:03 | Boo |  Den po dni
Zdravím všechny čtenáře, kteří se zatoulali na tento velmi →aktivní← blog :D;)
Jak jsem psala v minulém článku, v pátek jsme si s mamkou udělaly výlet do Tišnova na burzu kamenů. Je to tam úžasné! Je to jenom dvakrát za rok, tak se vždycky těším od burzy k burze, až bude další :)) Z této jsme si dovezly acháty, chryzoprasy, vršínské koule, nefrit, opálový přívěšek, šivalingamy, jadeitového draka a jaspisový hmoždíř na bylinky (vždyť ani nevadí, že žádné nemáme zasazené :))

Chtěla jsem sem napsat dřív, ale něco se mi přihodilo... no nemá cenu to rozpitvávat, ale pár dnů jsem se vzpamatovávala a už jsem zase fit :D Ve volných chvílích se dívám na Buffy přemožitelku upírů a přemýšlím, že se znovu pustím do psaní nějakého příběhu, protože momentálně čtu jen Brisingr (nejslabší díl) a nějaký ne moc duchaplný románek, který mi vnutila mamka ve snaze trochu mi zlepšit náladu :)


Hmm, kde je jen nějaký drak, když člověk potřebuje odletět pryč?